Firma Parapety Sp. z o.o. oraz S. i A. Pietrucha to nowoczesne, technologicznie zaawansowane przedsiębiorstwa, które funkcjonują w sektorze przetwarzania tworzyw sztucznych. Zakłady naszej firmy produkujące parapety z PCV są jednymi z największych w Europie. Na kompleks firmy składaja się hale magazynowe oraz dwa zakłady produkcyjne, zarówno parapetów jak i sztukaterii. Ponad działalność produkcyjną prowadzimy także działalność usługową np. gięcie łuków. Produkujemy także grodzie z tworzyw sztucznych (zakład Ksawerów) oraz przerabiamy regranulat LDPE.

tutaj więcej o nas

2013-09-11

PARAPETY Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 10, Błaszki
tel. 043 829 20 51

http://www.pietrucha.pl

<< wszystkie firmy

Ćwierćwałki - producent firma Pietrucha Sp. z o.o.

ćwierćwałek PCV   ćwierćwałki producent  
Oferujemy także ćwierćwałki PCV jako producent, uzupełniając tym samym naszą szeroką ofertę związaną ze stolarką okienną. Produkowany przez nas ćwierćwałek PCV zdecydowanie ułatwia montaż parapetu jak również podnosi estetykę całego okna. Efekt ten uzyskujemy dzięki temu, że ćwierćwałek naturalnie występujące nierówności maskuje pozostawiając równą, łukowatą płaszczyznę. Oferowany przez naszą firmę ćwierćwałek jest stosunkowo łatwy w montażu i występuję w kilku popularnych kolorach.

Oferta na parapety z PCV firmy Pietrucha - producent

parapety  parapety producent  
Niezwykle bogata oferta Pietruchy obejmująca parapety zewnętrzne i parapety wewnętrzne. Oferujemy parapety jako producent o uznanej marce, który sukcesywnie zdobywa nowe rynki oferując bardzo dobry produkt przy przystępnej cenie. Nasze parapety PCV charakteryzują się trwałością, wyjątkową estetyką i prezentują ogólny wysoki poziom wykonania. Różnorodność naszej produkcji sprawi, że każdy dobierze odpowiadające mu parapety spośród szerokiego oferowanego wyboru. Nasi pracownicy słóżą pomocą zarówno przy wyborze jak i instalacji oferowanych przez firmę produktów. Jako jedne z najpopularniejszych naszych produktów parapety komorowe to produkt wytrzymały i estetyczny, pokryty wysokiej jakości okleinami PCV. Generalnie rzecz ujmując, parapety PCV mają niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości i trwałości oraz posiadają odpowiednie walory estetyczne.

Parapety wewnętrzne PCV oraz konglomeratu i kamienia naturalnego

parapety wewnętrzne  
Prosimy także o zapoznanie się z naszą ofertą na parapety wewnętrzne z kamienia naturalnego a także konglomeratu marmurowego. Do wszelkich pomieszczeń czy to mieszkań, domów czy lokali użytkowych, proponujemy nasze parapety. Parapety wewnętrzne Pietrucha charakteryzują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny co czyni je szczególnie atrakcyjnymi. Do produkcji naszych parapetów stosunjemy różne surowce oraz technologie, dzięki czemu możemy zaoferować szeroką gamę różnorodnych produktów.

Oferta na parapety zewnętrzne firmy Pietrucha

parapety zewnętrzne  
Również nasze parapety zewnętrzne charakteryzują się odpowiednio dobranymi parametrami technicznymi i eksploatacyjnymi. Dzięki odpowiednim surowcom i wykończeniu, są one trwałe i odporne na zmienne, często skrajne warunki pogodowe. Dzięki temu nasze parapety zewnętrzne służą przez wiele lat nie tracąc nic ze swojej atrakcyjności utrzymując odpowiednie parametry.

Produkujemy nietypowe kształty okna

nietypowe kształty okna  
Naszym nowym i obecnym klientom proponujemy produkcję owalnych oraz okrągłych okien do zastosowań specjalnych. Tego typu nietypowe kształty okna można wykorzystać np. na poddaszach, wnękach czy inaczej wg. koncepcji architekta. Aby dobrać ostatecznie najbardziej odpowiedni wygląd proponujemy do wyboru kilka rodzajów szprosów.

Proponujemy dostawę odpadów okiennych z recyklingu

odpady okienne  
Prócz gotowych produktów z PCV możemy zaoferować odbiorcom z branży recyklingu odpady okienne z PCV. Jeśli są Państwo zainteresowani odbiorem tego typu materiału prosimy o kontakt z naszą firmą. Oferujemy odpady okienne w znacznych ilościach w formie odfoliowanych przemiałów PCV. Prócz oferowania odpadów okiennych przemielonych, możemy zaproponować usługi samego przemiału.

Skup odpadów i recykling PCV w naszej ofercie

odpady pcv  skup odpadów pcw  recykling pvc  
Pragniemy także zainteresować Państwa naszą ofertą związaną z szeroko rozumianym recyklingiem. Prowadzimy skup odpadów pcw i dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami jak i odpowiednim zapleczem technicznym. Sprzedajemy także uzyskane z przemiału odpady PCV w dogodnych formach i na atrakcyjnych warunkach. Nasza działalność obejmuje również recycling folii i odpadów foliowych LDPE. Klientów informujemy o naszej rozszerzonej ofercie o wkłady i pokrowce do skrzyniopalet. Nasza działalność oparta jest zarówno na tradycji jak i nowoczesnych rozwiązaniach, dlatego też wysoko stawiamy rozwiązania recyklingu pcv.

Łuki PCV do okien i drzwi

gięcie łuków   gięcie profili   gięcie łuków   łuki pcv  
Oferta firmy Pietrucha na gięcie łuków - zarówno okiennych jak i drzwiowych swoim zakresem obejmuje dowolne rodzaje łuków. Aby zaoferować najwyższą możliwą jakość świadczenia usług gięcia łuków zainwestowaliśmy w giętarki najwyższej klasy i wykorzystujemy je z wykorzystaniem naszego wieloetniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Technologia i procesy, które wykorzystujemy w procesie gięcia dają szereg szczególnych zalet, atrakcyjnych z punktu widzenia Klienta. Naszym Klientom dajemy możliwość gięcia profili okleinowanych barwnymi i strukturalnymi okleinami, które zachowują swoje estetyczne właściwości. Wszystkie łuki PCV, na które zlecenia podejmujemy, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, odpowiednimi parametrami oraz estetyką. Posiadamy zarówno zaplecze maszynowe jak i odpowiednią wiedzę, aby gięcie PCV które realizujemy było zawsze na najwyższym poziomie.