Firma Parapety Sp. z o.o. oraz S. i A. Pietrucha to nowoczesne, technologicznie zaawansowane przedsiębiorstwa, które funkcjonują w sektorze przetwarzania tworzyw sztucznych. Zakłady naszej firmy produkujące parapety z PCV są jednymi z największych w Europie. Na kompleks firmy składaja się hale magazynowe oraz dwa zakłady produkcyjne, zarówno parapetów jak i sztukaterii. Ponad działalność produkcyjną prowadzimy także działalność usługową np. gięcie łuków. Produkujemy także grodzie z tworzyw sztucznych (zakład Ksawerów) oraz przerabiamy regranulat LDPE.

tutaj więcej o nas

2013-09-11

PARAPETY Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 10, Błaszki
tel. 043 829 20 51

http://www.pietrucha.pl

<< wszystkie firmy

Ćwierćwałki - producent firma Pietrucha Sp. z o.o.

ćwierćwałek PCV   ćwierćwałki producent  
Prócz samych parapetów jak i innych wyrobów z PCV, firma Pietrucha to także producent ćwierćwałków. Ćwierćwałek PCV, który oferujemy istotnie podnosi estetykę całego okna, a przy tym jego montaż nie jest zbyt skomplikowany. Efekt ten uzyskujemy dzięki temu, że ćwierćwałek naturalnie występujące nierówności maskuje pozostawiając równą, łukowatą płaszczyznę. Oferowany przez naszą firmę ćwierćwałek jest stosunkowo łatwy w montażu i występuję w kilku popularnych kolorach.

Oferta na parapety z PCV firmy Pietrucha - producent

parapety  parapety producent  
Niezwykle bogata oferta Pietruchy obejmująca parapety zewnętrzne i parapety wewnętrzne. Oferujemy parapety jako producent o uznanej marce, który sukcesywnie zdobywa nowe rynki oferując bardzo dobry produkt przy przystępnej cenie. Nasze parapety PCV charakteryzują się trwałością, wyjątkową estetyką i prezentują ogólny wysoki poziom wykonania. Różnorodność naszej produkcji sprawi, że każdy dobierze odpowiadające mu parapety spośród szerokiego oferowanego wyboru. Nasi pracownicy słóżą pomocą zarówno przy wyborze jak i instalacji oferowanych przez firmę produktów. Jako jedne z najpopularniejszych naszych produktów parapety komorowe to produkt wytrzymały i estetyczny, pokryty wysokiej jakości okleinami PCV. Generalnie rzecz ujmując, parapety PCV mają niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości i trwałości oraz posiadają odpowiednie walory estetyczne.

Parapety wewnętrzne PCV oraz konglomeratu i kamienia naturalnego

parapety wewnętrzne  
Prosimy także o zapoznanie się z naszą ofertą na parapety wewnętrzne z kamienia naturalnego a także konglomeratu marmurowego. Do wszelkich pomieszczeń czy to mieszkań, domów czy lokali użytkowych, proponujemy nasze parapety. Parapety wewnętrzne Pietrucha charakteryzują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny co czyni je szczególnie atrakcyjnymi. Do produkcji naszych parapetów stosunjemy różne surowce oraz technologie, dzięki czemu możemy zaoferować szeroką gamę różnorodnych produktów.

Oferta na parapety zewnętrzne firmy Pietrucha

parapety zewnętrzne  
Podobnie produkowane przez nas parapety zewnętrzne posiadają odpowiednie parametry techniczne i eksploatacyjne. Są przede wszystkim trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. To sprawia, że nasze parapety zewnętrzne mogą efektywnie spełniać swoją rolę przez wiele lat.

Produkujemy nietypowe kształty okna

nietypowe kształty okna  
Naszym nowym i obecnym klientom proponujemy produkcję owalnych oraz okrągłych okien do zastosowań specjalnych. Tego typu nietypowe kształty okna można wykorzystać np. na poddaszach, wnękach czy inaczej wg. koncepcji architekta. Aby dobrać ostatecznie najbardziej odpowiedni wygląd proponujemy do wyboru kilka rodzajów szprosów.

Proponujemy dostawę odpadów okiennych z recyklingu

odpady okienne  
Prócz gotowych produktów z PCV możemy zaoferować odbiorcom z branży recyklingu odpady okienne z PCV. Jeśli są Państwo zainteresowani odbiorem tego typu materiału prosimy o kontakt z naszą firmą. Oferujemy odpady okienne w znacznych ilościach w formie odfoliowanych przemiałów PCV. Prócz oferowania odpadów okiennych przemielonych, możemy zaproponować usługi samego przemiału.

Skup odpadów i recykling PCV w naszej ofercie

odpady pcv  skup odpadów pcw  recykling pvc  
Pragniemy także zainteresować Państwa naszą ofertą związaną z szeroko rozumianym recyklingiem. Prowadzimy skup odpadów pcw i dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami jak i odpowiednim zapleczem technicznym. Sprzedajemy także uzyskane z przemiału odpady PCV w dogodnych formach i na atrakcyjnych warunkach. Nasza działalność obejmuje również recycling folii i odpadów foliowych LDPE. Klientów informujemy o naszej rozszerzonej ofercie o wkłady i pokrowce do skrzyniopalet. Nasza działalność oparta jest zarówno na tradycji jak i nowoczesnych rozwiązaniach, dlatego też wysoko stawiamy rozwiązania recyklingu pcv.

Łuki PCV do okien i drzwi

gięcie łuków   gięcie profili   gięcie łuków   łuki pcv  
Szeroki zakres usług i możliwość gięcia dowolnych rodzajów łuków to nasza nowa, rozszerzona oferta dla Państwa. Dzięki zakupowi najnowszej generacji giętarek i zastosowaniu oryginalnej technologii popartej wieloletnim doświadczeniem w gięciu łuków PVC pragniemy zaproponować nowe możliwości oraz jeszcze lepszą jakość gięcia łuków okiennych i drzwiowych. Szereg specjalnych zalet i korzyści dla Klienta, możliwych do uzyskania dzięki technologii firmy Pietrucha przedstawiamy poniżej. Daje m.in. możliwość gięcie profili okleinowanych - zachowana zostaje barwa i struktura elementów ozdobnych poddanych gięciu. Realizujemy zlecenia na łuki PCV które zawsze wykonane są z najwyższą precyzją, estetyką oraz spełniają zakładane parametry. Proces jakim jest gięcie PCV wymaga określonych przygotowań technicznych jak i merytornycznych, i my oba te atuty posiadamy.