Firma S. i A. Pietrucha to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo, podobnie jak Parapety sp. z o.o. działające w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Możemy poszczycić się faktem bycia jednym z najbardziej się liczących i największych producentów parapetów w Europie (PCV). Posiadamy dwa produkcyjne zakłady wraz z halami magazynowymi, w których składowane są parapety oraz sztukateria. Oprócz działalności produkcyjnej oferujemy także gięcie łuków oraz inne usługi związane z branżą. Ponadto odział firmy w Ksawerowie produkuje grodzie a oddział Mogielnica produkuje m.in. worki na śmieci, worki foliowe itp.

tutaj więcej o nas

2013-09-11

PARAPETY Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 10, Błaszki
tel. 043 829 20 51

http://www.pietrucha.pl

<< wszystkie firmy

Ćwierćwałki - producent firma Pietrucha Sp. z o.o.

ćwierćwałek PCV   ćwierćwałki producent  
Oferujemy także ćwierćwałki PCV jako producent, uzupełniając tym samym naszą szeroką ofertę związaną ze stolarką okienną. Produkowany przez nas ćwierćwałek PCV zdecydowanie ułatwia montaż parapetu jak również podnosi estetykę całego okna. Dzieje się tak dlatego, gdyż ćwierćwałek maskuje nierówności i występujące szczeliny między oknem a parapetem. Atrakcyjność naszych ćwierćwałków prodnosi z pewnością ciekawy dobór dostępnych kolorów oraz stosunkowa łatwość montażu.

Oferta na parapety z PCV firmy Pietrucha - producent

parapety  parapety producent  
Firma Pietrucha posiada w ofercie parapety pcv zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Jako producent parapetów z PCV staliśmy się jedną z największych firm w Europie, o uznanej już renomie i stale powiększającą swój teren sprzedaży. Parapety PCV Pietrucha charakteryzują się wyjątkową estetyką, trwałością oraz ogólnym wysokim poziomem wykonania. Oferujemy bogaty wybór, dzięki temu możemy zapewnić, że każdy znajdzie parapety idealne dla indywidualnych potrzeb. Nasi sprzedawcy i konsultaci udzielą wszytstkich niezbędnych informacji zarówno technicznych jak i dotyczących sprzedaży. Jednym z najpopularniejszych naszych produktów są parapety komorowe z PCV, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i pozostałymi parametrami fizycznymi. To co najlepiej charakteryzuje parapety PCV, to wyjątkowo dobra relacja ceny do jakości tych parapetów oraz ich trwałość i możliwości jakie daje okleinowanie spośród szerokiej palety oklein.

Parapety wewnętrzne PCV oraz konglomeratu i kamienia naturalnego

parapety wewnętrzne  
Zachęcamy także dozapoznania się z naszą ofertą na parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego, które są zarówno trwałe jak i estetyczne. Zarówno dla firm do lokali użytkowych, do biur, czy do domów i mieszkań, gorąco zachęcamy do zainteresowania się naszymi parapetami. To co charakteryzuje nasze parapety wewnętrzne do bardzo korzystny stosunek ich jakości do ceny sprzedaży. Dzięki zastosowaniu różnorodnych surówców jak i technologii wytwarzania, nasze parapety zaspokoją najróżniejsze potrzeby.

Oferta na parapety zewnętrzne firmy Pietrucha

parapety zewnętrzne  
Również nasze parapety zewnętrzne charakteryzują się odpowiednio dobranymi parametrami technicznymi i eksploatacyjnymi. Dzięki odpowiednim surowcom i wykończeniu, są one trwałe i odporne na zmienne, często skrajne warunki pogodowe. Dzięki temu nasze parapety zewnętrzne służą przez wiele lat nie tracąc nic ze swojej atrakcyjności utrzymując odpowiednie parametry.

Produkujemy nietypowe kształty okna

nietypowe kształty okna  
Dla naszych kontrahentów możemy zaoferować prócz rozwiązań standardowych, także okna o kształtach owalnych. Takie nietypowe kształty okna świetnie sprawdzają się np. we wnękach czy oknach w poddaszach. Poponujemy kilka wzorów szprosów dzięki czemu łatwiej dobrać odpowiednią estetykę elewacji.

Proponujemy dostawę odpadów okiennych z recyklingu

odpady okienne  
Odbiorcom działającym w branży recyklingu i przerabiania odpadów oferujemy odpady PCV pochodzące z naszych procesów produkcyjnych. Odbiorców zainteresowanych tym surowcem prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą. Proponujemy odbiorcom odpady okienne jaki przemielone odpadowe profile okienne z PCV. Oprócz sprzedaży gotowego produktu odpadowego, oferujemy także usługi pulweryzacji i przemiału PCV.

Skup odpadów i recykling PCV w naszej ofercie

odpady pcv  skup odpadów pcw  recykling pvc  
Ważną częścią działalności naszej firmy jest także działalność związana z recyklingiem tworzyw. Oferujemy skup odpadów pcw z tworzyw, posiadamy odpowiednie możliwości techniczne i uprawnienia. Oferujemy także odpady PCV z przemiału profili okiennych. Zainteresowanych folią - recyclingiem prosimy także o kontakt. Wszystkich zainteresowanych informujemy, iż posiadamy także w ofercie wkłady i pokrowce do skrzyniopalet. Jako nowoczesne ale z dużymi tradycjami przedsiębiorstwo, jesteśmy świadomi ekologicznie, stąd recykling pvc jest istotną częścią naszej działalności.

Łuki PCV do okien i drzwi

gięcie łuków   gięcie profili   gięcie łuków   łuki pcv  
Oferta firmy Pietrucha na gięcie łuków - zarówno okiennych jak i drzwiowych swoim zakresem obejmuje dowolne rodzaje łuków. Aby zaoferować najwyższą możliwą jakość świadczenia usług gięcia łuków zainwestowaliśmy w giętarki najwyższej klasy i wykorzystujemy je z wykorzystaniem naszego wieloetniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Technologia i procesy, które wykorzystujemy w procesie gięcia dają szereg szczególnych zalet, atrakcyjnych z punktu widzenia Klienta. Naszym Klientom dajemy możliwość gięcia profili okleinowanych barwnymi i strukturalnymi okleinami, które zachowują swoje estetyczne właściwości. Wszystkie łuki PCV, na które zlecenia podejmujemy, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, odpowiednimi parametrami oraz estetyką. Posiadamy zarówno zaplecze maszynowe jak i odpowiednią wiedzę, aby gięcie PCV które realizujemy było zawsze na najwyższym poziomie.