Sylwetka firmy S i A Pietrucha oraz Parapety Sp. z o.o. funkcjonujących w branży tworzyw sztucznych jako technologicznie zaawansowane i nowoczesne przedsiebiorstwa. Nasze zakłady są jednymi z największych producentów parapetów z PVC w Europie. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne oraz hale magazynowe - centrala - parapety, oraz sztukateria itp. Wykonujemy także oprócz produkcji usługi takie jak na przykład gięcie łuków zgodnie ze specyfikacją. Oddział Ksawerów produkuje grodzice a odział Mogielnica przetwarza regranulat ldpe (folia, worki na smieci itp.).

tutaj więcej o nas

2013-09-11

PARAPETY Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 10, Błaszki
tel. 043 829 20 51

http://www.pietrucha.pl

<< wszystkie firmy

Ćwierćwałki - producent firma Pietrucha Sp. z o.o.

ćwierćwałek PCV   ćwierćwałki producent  
Oferujemy także ćwierćwałki PCV jako producent, uzupełniając tym samym naszą szeroką ofertę związaną ze stolarką okienną. Produkowany przez nas ćwierćwałek PCV zdecydowanie ułatwia montaż parapetu jak również podnosi estetykę całego okna. Zamontowany na skraju okna i parapetu ćwierćwałek skutecznie ukrywa ewentualne ubytki i pofałdowania co daje porządany efekt estetyczny. Proste w montażu ćwierćwałki oferujemy w popularnych kolorach, takich jak biały, orzech i złoty dąb.

Oferta na parapety z PCV firmy Pietrucha - producent

parapety  parapety producent  
Oferta parapetów Pietrucha zawiera parapety zewnętrzne i parapety wewnętrzne. Nasza firma jako producent parapetów nieprzerwanie budowała od wielu lat swoją renomę, ulepszała technologię produkcji oraz zdobywała coraz to nowe doświadczenia w swojej branży. Cechą charakterystyczną parapetów Pietrucha jest wysoka jakość wykonania, ciekawe i estetyczne wzornictwo oraz duża trwałość. Duży wybór jaki oferuje nasza firma na parapety daje pewność, że każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Mogą Państwo liczyc na wsparcie ze strony naszych pracowników zarówno dotyczące zakupu jak i montażu. Zachęcamy do zapoznania się także z naszym innym popularnym produktem jakim są parapety komorowe, wytrzymałe, estetyczne i o szerokiej palecie dostępnych oklein. Parapety PCV charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, są bardzo trwałe a okleinowanie daje szerokie możliwości dostosowania wzorów i kolorystyki do okna i pomieszczenia.

Parapety wewnętrzne PCV oraz konglomeratu i kamienia naturalnego

parapety wewnętrzne  
Oferujemy także estetyczne i trwałe parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego. Czy to do pomieszczeń mieszkalnych, biur czy innych lokali użytkowych, proponujemy Państwu nasze parapety. Nasze parapety wewnętrzne charakteryzują się bardzo dobrą relacją ich ceny do oferowanej jakości i praktyczności produktu. Różne technologie wytwarzania i zastosowane surowce dają możliwość dobrania najlepszego produktu według własnych upodobań.

Oferta na parapety zewnętrzne firmy Pietrucha

parapety zewnętrzne  
Również nasze parapety zewnętrzne charakteryzują się odpowiednio dobranymi parametrami technicznymi i eksploatacyjnymi. Dzięki odpowiednim surowcom i wykończeniu, są one trwałe i odporne na zmienne, często skrajne warunki pogodowe. Dzięki temu nasze parapety zewnętrzne służą przez wiele lat nie tracąc nic ze swojej atrakcyjności utrzymując odpowiednie parametry.

Produkujemy nietypowe kształty okna

nietypowe kształty okna  
Prócz standardowych okien i stolarki, produkujemy dla naszych klientów także okna okrągłe i owalne. Najlepiej takie nietypowe kształty okna sprawdzają się przy budowie poddaszy lub we wnękach. Zaakcentowanie nietypowego kształtu okna można zrealizować dobierając odpowiedni wzór szprosu.

Proponujemy dostawę odpadów okiennych z recyklingu

odpady okienne  
Wytwarzane w procesie produkcji profili okiennej odpady PCV nadają się do dalszej obróbki i recyklingu. Prosimy o skontaktowanie się z firmą Pietrucha jeśli mają państwo zapotrzebowanie na tego typu materiał. Odfoliowane przemielone profile okienne z PCV oferujemy jako odpady okienne do dalszej obróbki. W ramach recyklingu PCV prowadzimy także usługi przemiału i pulweryzacji.

Skup odpadów i recykling PCV w naszej ofercie

odpady pcv  skup odpadów pcw  recykling pvc  
Poza działalnością produkcyjną nasza firma zajmuje się także recyklingiem odpadów. Odpowiednie zaplecze techniczne oraz uprawnienia pozwalaja nam prowadzic skup odpadów pcw. Jeśli interesują Państwa także odpady PCV - ich obróbka i zakup prosimy o kontakt z naszą firmą. Oferta naszej firmy obejmuje także recykling folii LDPE i innych odpadów foliowych. Wszystkich naszych klientów jak i nowych kontrahentów informujemy o naszej ofercie na pokrowce do skrzyniopalet. Możliwości jakie daje recykling pvc i filozofia naszej firmy łącząca tradycję z nowoczesnością, stawia tą strefę na istotnym miejscu w naszej dzialalności.

Łuki PCV do okien i drzwi

gięcie łuków   gięcie profili   gięcie łuków   łuki pcv  
Oferta firmy Pietrucha na gięcie łuków - zarówno okiennych jak i drzwiowych swoim zakresem obejmuje dowolne rodzaje łuków. Aby zaoferować najwyższą możliwą jakość świadczenia usług gięcia łuków zainwestowaliśmy w giętarki najwyższej klasy i wykorzystujemy je z wykorzystaniem naszego wieloetniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Technologia i procesy, które wykorzystujemy w procesie gięcia dają szereg szczególnych zalet, atrakcyjnych z punktu widzenia Klienta. Naszym Klientom dajemy możliwość gięcia profili okleinowanych barwnymi i strukturalnymi okleinami, które zachowują swoje estetyczne właściwości. Wszystkie łuki PCV, na które zlecenia podejmujemy, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, odpowiednimi parametrami oraz estetyką. Posiadamy zarówno zaplecze maszynowe jak i odpowiednią wiedzę, aby gięcie PCV które realizujemy było zawsze na najwyższym poziomie.